Adviesrecht kleine verbouwing

OR Forum Forums Rechten van de OR Adviesrecht kleine verbouwing

Weergave van 2 reactie threads
  • Auteur
    Berichten
    • #172
      09012284
      Deelnemer

        Ons brdrijf wil graag de kantine verbouwen voor meer kantoorruimte. De bestuurder heeft dit mondeling gemeld.
        Moet hij advies aanvragen bij de OR?

        • Dit onderwerp is gewijzigd 4 jaren, 8 maanden geleden door RoaldKleist.
      • #175
        RoaldKleist
        Sleutelbeheerder

          Art. 25:1.h WOR, adviesrecht, kan van toepassing zijn. De vraag is of de investering voor het bedrijf belangrijk is. Een kantine is een ruimte waar alle medewerkers samenkomen om te ontspannen en te lunchen. Naar mijn mening is deze ruimte erg belangrijk voor medewerkers en om die reden is in mijn ogen het adviesrecht van toepassing. Als je invloed op dit besluit uit wilt oefenen, dan zul je binnen een maand na de mondelinge mededeling de bestuurder moeten verzoeken een adviesaanvraag in te dienen.

        • #179
          09012284
          Deelnemer

            En als het termijn van 1 maand verlopen is hebben we dus pech?

        Weergave van 2 reactie threads
        • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.